Всеукраїнський турнір з боротьби вільної присвяченого видатним тренерам та спортсменам міста Ковеля , та відкритий чемпіонату Волинської області 2019

Результати  Всеукраїнського турніру з боротьби вільної присвяченого видатним тренерам та спортсменам міста Ковеля , та відкритого чемпіонату Волинської області 2019.

 

Всеукраїнський турнір з боротьби вільної присвяченого видатним тренерам та спортсменам міста Ковеля , та відкритий чемпіонату Волинської області 2019

 

Відбувся Всеукраїнський турнір з боротьби вільної присвячений видатним тренерам та спортсменам міста Ковеля , та відкритий чемпіонат Волинської області 2019, який проводився  з 5 – 7 квітня 2019 року у  місті Ковель.

На відкритті змагань була присутня  Ткач Юлія,   багаторазова чемпіонка чемпіонатів світу та европи, учасниця Олімпійських ігор, вихованка Мілехіна Анатолія Миколайовича, яка привітала всіх учасників змагань.

 

У змаганнях приймали участь команди : Ковель,  Львів,  Іваничі , Турійськ , Дубова , Рівне ,Долина , Клесів , Здолбунів, Олевськ,Любешів, Луцьк, Шепетівка, Малин, Дубно , Хмельницький,  Рівненський р-он, Володимир Волинський , Мелітополь .

 

Всеукраїнський турнір з боротьби вільної присвяченого видатним тренерам та спортсменам міста Ковеля , та відкритий чемпіонату Волинської області 2019 4

 

Кількість команд — 20

Кількість спортсменів : дівчат – 68 , юнаків – 176, загальна кількість – 244 спортсменів.

Всі переможці та призери змагань були нагородженні призами ,медалями та грамотами.

 

Всеукраїнський турнір з боротьби вільної присвяченого видатним тренерам та спортсменам міста Ковеля , та відкритий чемпіонату Волинської області 2019 5

 

До вашої уваги результати змагань

Дівчата молодші турнір

 

                     Вагова категорія 24 кг.

     1 місце Солоха Людмила           Клесів

     2 місце Леговська Софія             Дубно

 3 місце Рижко Уляна                  Ковель

         3 місце  Поляк Анна                          Ковель

                         Вагова категорія 26 кг.

           1 місце  Станчева Лера               Мелітополь

  2 місце  Музиченко Валерія       Ковель

                    Вагова категорія 30 кг.

1 місце Мацелик Соломія           Клесів

        2 місце Станчева Лєра                Мелітополь

3 місце Лукьяненко Іванка         Іваничі

                    Вагова категорія 33 кг.

1 місце Дубовець Ірина              Клесів

      2 місце Нікітіч Наталя                Вол. Вол.

3 місце Рисьова Діана                 Ковель

                    Вагова категорія 36 кг.

  1 місце Кулаківська Єлізавета   Малин

2 місце Поремчук Софія            Дубове

3 місце  Яцкевич Ганна               Клесів

 

                    Дівчата старші Область

                    Вагова категорія 40 кг.

1 місце Шеховцова Олександра Львів

  2 місце Онуфрієва Сніжана        Долина

3 місце Лаць Діана                      Іваничі

          4 місце  Симчук Олександра             Вол.Вол.

                    Вагова категорія 43кг.

1 місце Яринич Діана                  Ковель

2 місце Осіїк Анастасія              Ковель

                    Вагова категорія 46 кг.

1 місце Падошик Ольга              Ковель

2 місце Мельничук Юлія            Іваничі

3 місце Стичук Марія                 Турійськ

4 місце Кисляк Катерина            Ковель

                    Вагова категорія 49 кг.

    1 місце Пятигінна Софія             Долина

               2 місце  Климович Лілія                    Ков. Р -он

3 місце Пономаренко Оксана     Рівне

             Вагова категорія 53 кг.

    1 місце Тимофіїв Поліна                   Львів

2 місце Пігаль Ірина                   Клесів

   3 місце  Буяджи Іванна               Ковель

4 місце  Гресько Анастасія         Дубно

     5 місце  Котік Вероніка              Ков. Р-он

             Вагова категорія 57 кг.

    1 місце Пахнюк Юлія                  Долина

2 місце Яковлєва Аніта               Львів

       3 місце Борисюк Ірина                Ков. Р-он

4 місце Мерзляк Богдана            Рівне

5 місце  Сас Катерина                 Ковель

             Вагова категорія  61 кг.

1 місце Бугай Інна                       Клесів

2 місце Тернюк Яна                     Дубно

      3 місце  Бідзюра Олена               Ков. Р-он

4 місце  Ткачук Катерина           Ковель

             Вагова категорія  65 кг.

          1 місце Заблоцька Ірина                           Долина

2 місце  Кузьміч Софія                      Іваничі

   3 місце  Николишина Наталя            Іваничі

        4 місце  Євчук Людмила                          Іваничі

             Вагова категорія  69 кг.

        1 місце  Цимерман Катерина                    Ковель

 2 місце  Николишина Тетяна            Іваничі

3 місце  Голян Олександра                Іваничі

4 місце  Мартиник Роксолана            Іваничі

             Вагова категорія   73 кг.

1 місце Ковальчук Карина                Ковель

2 місце Деревянчук Валерія              Ковель

3 місце Каламуняк Олена                  Іваничі

 4 місце Щерба Анжела                      Іваничі

 

                     Юнаки молодші турнір

                    Вагова категорія 26 кг.

        1 місце Габрук Тимофій                           Ковель

2 місце Шарахай Іван                        Ковель

3 місце Літовінський Михайло         Дубно

3 місце Новосад Максим                   Ковель

                    Вагова категорія 29 кг.

1 місце Хлань Іван                             Олевськ

   2 місце Шаріфов Тимур                           Рівне

3 місце Іхо Костянтин                       Ковель

  3 місце Давлєтханов Амір                Вол.Вол.

                    Вагова категорія 32  кг.

     1 місце Кулаківський Роман                    Мал

2 місце Білоус Ілля                            Рівне

 3 місце Пилипчук Віктор                  Олевськ

3 місце Цаль Андрій                          Вол.Вол.

                   Вагова категорія 35 кг.

1 місце Кононюк Ігор                        Здолбунів

2 місце Омельян Юрій                      Здолбунів

3 місце  Лебідь Назар                        Шепетівка

3 місце Коваль Іван                           Ковель

                    Вагова категорія 38 кг.

      1 місце  Ремпа Роман                         Здолбунів

2 місце  Рисьов Дмитро                     Ковель

       3 місце Столярчук Артем                 Шепетівка

          3 місце Василів Максим                           Долина

                    Вагова категорія 42 кг.

               1 місце Подолюк Назар                     Олевськ

                  2 місце  Лісовський Денис                 Шепетівка

                   3 місце Подолюк Арсен                           Олевськ

       3 місце Михальчук Тимур                Луцьк

                           Старші юнаки область

Вагова категорія 45 кг.

1 місце Дяк Ігор                                 Львів

   2 місце Смолінський Ілля                  Луцьк

             3 місце Станчєв Костянтин               Мелітополь

       3 місце Суковатий Артем                  Здолбунів

          5 місце  Богданюк Назар                          Ковель

           5 місце Парфенюк Максим                Шепетівка

       7 місце  Чижевський Олександр       Вол.Вол.

   8 місце Чепенюк Дмитро                   Ковель

            9 місце Позняков Володимир            Вол.Вол.

                    Вагова категорія 48 кг.

               1 місце Березинський Владислав      Шепетівка

             2 місце Серьогін Олександр                    Вол.Вол.

3 місце Степанов Сергій                   Рівне

3 місце Кислий Віталій                     Іваничі

5 місце Комісарик Денис                   Ковель

5 місце Смітюх Назар                        Ковель

7 місце Загорський Назар                  Ковель

       8 місце Шкльода Олександр                    Ковель

9 місце Єрилін Максим                      Ковель

   10 місце Талах Микола                      Луцьк

                    Вагова категорія 51 кг.

1 місце Стрижик Роман                     Львів

        2 місце Ковтонюк Дмитро                Здолбунів

3 місце Шевчук Лука                         Луцьк

3 місце Гершун Назар                       Ковель

             5 місце Чижевський Мартин                    Вол.Вол.

5 місце Свись Микита                        Ковель

     7 місце Шевченко Павло                          Рівне

8 місце Лебудяк Богдан                     Луцьк

       9 місце Шегельський Володимир      Вол.Вол.

                  Вагова категорія 55 кг.

1 місце Шупрудько Вадим                Рівне

2 місце Кріль Андрій                         Львів

3 місце Юпаткін Іван                         Рівне

    3 місце Іванюк Віталій                       Іваничі

 5 місце Петрушко Дмитро                 Луцьк

    5 місце Дмитрук Сергій                     Вол.Вол.

     7 місце Євчук Олександр                  Вол. Вол.

     8 місце Гоцик Богдан                         Ков. Р-он

      9 місце Заграй Марк                                 Ковель

                   Вагова категорія 60 кг.

1 місце Черняк Ігор                            Львів

     2 місце Ковальський Вадим               Луцьк

            3 місце Іваніщук Богдан                           Іваничі

 3 місце Пасіч Юрій                            Луцьк

     5 місце Сомчинський Дмитро           Ковель

             5 місце Солодинський Тарас                    Вол.Вол.

         7 місце Робітницький Олександр             Луцьк

     8 місце Симчук Дмитро                     Вол.Вол.

 9 місце Волошенюк Віталій              Луцьк

10 місце Осіїк Вадим                         Ковель

 11 місце Плечій Олександр               Іваничі

                 Вагова категорія 65 кг.

            1 місце Святченко Станіслав                   Луцьк

2 місце Маляр Андрій                       Рівне

                3 місце Маногіленко Богдан                    Любешів

3 місце Пасіч Іван                              Луцьк

        5 місце Михальчук Гліб                           Луцьк

5 місце Півторак Назар                     Луцьк

7 місце Місюр Андрій                       Луцьк

    8 місце Кадіра Олександр                 Ковель

   9 місце Галайко Тимофій                  Ковель

  10 місце Чайковський Максим          Луцьк

                  Вагова категорія 71 кг.

1 місце Лозанюк Вадим                     Рівне

2 місце Романчук Максим                 Рівне

3 місце Михальчук Денис                  Луцьк

3 місце Горецький Олексій                Рівне

      5 місце Грицюк Володимир              Ков. Р-он

      5 місце Булачевський Володимир     Вол.Вол.

     7 місце Айдаміров Артур                  Вол.Вол.

              Вагова категорія 80 кг.

1 місце Куліш Олег                            Рівне

  2 місце Верес Віктор                         Іваничі

   3 місце Дацюк Олександр                  Ковель

     3 місце Чечель Даніїл                        Ков. Р-он

        5 місце Борисюк Віталій                          Іваничі

5 місце Борисюк Дмитро                   Іваничі

7 місце Панасюк Роман                     Вол.Вол.

             Вагова категорія  92 кг.

         1 місце Когут Станіслав                           Львів

2 місце Килюшик Євген                    Рівне

      3 місце Мороз Василь                        Любешів

         3 місце Каркушевський Владислав   Вол.Вол.

     5 місце Місюра Тарас                        Ков. Р-он

        5 місце  Крамарчук Олег                          Іваничі

             Вагова категорія  110 кг.

    1 місце Труш Андрій                         Любешів

     2 місце Скіц Максим                          Вол.Вол.

   3 місце Черняк Віктор                       Іваничі

3 місце Корольчук Денис                  Луцьк

   5 місце Корольов Володимир           Іваничі

               5 місце Абрамчук Владіслав                    Ков. Р-он.

 

 

Головний суддя  турніру :                   Мілехін О.А.        (Ковель)

                Головний секретар турніру:              Мозолюк О.В.     (Хмельницький)

        Головний суддя чемпіонату  області:     Милехин А.М.    (Ковель)

            Головний  секретар чемпіонату   області:        Мілєхін С.М.   (Ратно)

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *