Результати Всеукраїнського турніру Заслуженого тренера України Петра Федоровича Стуса з боротьби вільної серед юнаків і дівчат 24 -25 грудня 2016

Всеукраїнський турнір Заслуженого тренера України Петра Федоровича Стусаз боротьби вільної 24 -25 грудня 2016 року місто Ковель.

 

Приймали участь команди :м. Володимир Волинський  м. Ковель,  Ратне ,м. Львів,  Іваничі , Турійськ , Дубова , Рівне , Рокитне , Дубно , Рівненського           р – ону, Долина , Чернівці ,Пінськ , Клесів , Сарни -16 .  Кількість спортсменів : дівчат – 81 , юнаків – 98, загальна кількість – 179 спортсменів.

                               дівчата                     

                     Вагова категорія 30 кг.            

   1 місце Онуфрієва Сніжана        Долина

   2 місце Стичук Марія                 Турійськ

3 місце Лаць Діана                      Іваничі

3 місце Поремчук Софія            Дубова

                    Вагова категорія  34 кг.            

1 місце Падошик  Ольга        Ковель

      2 місце Рижко Даша                    Іваничі

      3 місце Кисляк Катерина            Дубова

3 місце Пятигіна Софія        Долина

                    Вагова категорія 37 кг.            

1 місце Кушнір Софія                 Сарни

    2 місце Михальчук Катерина     Ковель

   3 місце Войків Ірина                   Долина

                    Вагова категорія 40 кг.             

1 місце Томиш Марія                  Львів

   2 місце Лєбєдєва Анастасія        Ковель

  3 місце Федорук Наталія            Дубова

3 місце Басіч Христина              Сарни

                    Вагова категорія 43 кг.               

1 місце Чемердовська Едіта       Львів

    2 місце Падошик Анастасія        Ковель

      3 місце Касперська Ірина            Рокитне

3 місце Хоменець Олександра   Львів

                    Вагова категорія 49 кг.               

1 місце Винник Марія                 Львів

2 місце Співак Аліна                  Львів

3 місце Шеремета Софія            Львів

   3 місце Скобельська Манола      Львів

                    Вагова категорія 52 кг.             

1 місце Винник Соломія             Львів

2 місце Міклош Вікторія            Львів

3 місце Бабіцька Вікторія           Львів

3 місце Заяць Тетяна                   Львів

                    Вагова категорія 58кг.               

1 місце Тимофіїв Христина              Львів

  2 місце Лесковець Юлія                 Рокитне

3 місце Алпєєва Анастасія                Львів

3 місце Красуля Ніка                         Львів

                    Вагова категорія 65 кг.               

1 місце Чудік Оксана                         Львів

2 місце Масловська Ольга                Іваничі

3 місце Зелених Катерина                 Львів

                       Вагова категорія 70 кг.                 

1 місце Козак Маряна                        Львів

   2 місце Корнелюк Ольга                   Ковель

   3 місце Ковальчук Каріна                 Ковель

 

                              Юнаки                            

                    Вагова категорія 20 кг.              

1 місце Новосад Михайло                 Іваничі

2 місце Карпук Денис                        Ковель  

3 місце Кушнерук Філіп                     Ковель

                    Вагова категорія 22 кг.                 

1 місце Іхо Костянтин                       Ковель

2 місце Кушнерук Максим                Ковель

3 місце Омелюх Владіслав               Вол.Вол.

3 місце Бондар Микола                     Рокитне

                      Вагова категорія 24  кг.                      

1 місце Присяжнюк Вадим         Рівне

 2 місце Стус Олександр               Ковель

3 місце Сищенко Максим          Іваничі

  3 місце Лесюк Дмитро                Вол.Вол.

                   Вагова категорія 26 кг.                   

1 місце Білоус Ілля                     Рівне

     2 місце Єремейчук Дмитро        Рокитне

3 місце Опєвалов Нестор           Іваничі

3 місце Клімчук Ілля                  Дубно  

                    Вагова категорія 28 кг.                

1 місце  Цаль Андрій                  Вол.Вол.

2 місце Кот Ілля                          Турійськ

3 місце Рибінський Євген           Рівне

3 місце Смілка Давид                 Ковель

                    Вагова категорія 30 кг.                 

              1 місце Степанов Сергій             Рівне                  

2 місце Новосад Марат               Ковель 

3 місце Сачик Юрій                      Дубова

3 місце Мишковець  Олександр Дубова

                    Вагова категорія 32 кг.                

1 місце Гершун Назар                Ковель

2 місце Коробов Іван                       Рівне

   3 місце Богданець Дмитро          Рокитне

             3 місце Ольшевський Волод.     Ковель              

                    Вагова категорія 35 кг.              

1 місце Дятел Михайло              Ковель

2 місце Іванюк Віталій               Іваничі

3 місце Місюра Ілля                   Ковель

                   3 місце Свись Микита                 Ковель                   

                    Вагова категорія 47 кг.                  

       1 місце Канарський Роман          Ковель 

2 місце Білоус Валентин            Рівне

         3 місце Серьогін Олександр       Вол.Вол.

3 місце Ятчук Юрій                    Ратне

                    Вагова категорія 85 кг.            

1 місце Саломонюк Руслан        Дубно

        2 місце Яковець Петро               Рівн. Ра-он

3 місце Соловьянчук Іван           Ковель

3місце  Воєводський Валентин  Ковель

                    Вагова категорія 100 кг.              

   1 місце Денисюк Дмитро            Рокитне

2 місце Левандовський Владісл.Дубно

3 місце Романюк Володимир     Ковель

3 місце Плит Андрій                   Рокитне

 

Головний суддя:  Стус О.П. Головний секретар: Падошик І.Б.  

 

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Plus

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *