Волиняни на Чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків та жінок до 23 років місто Хмельницький

У місті Хмельницький  07-10 лютого 2017 року,  відбувся  Чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків та жінок до 23 років . В якому прийняла участь збірна команда Волинської області.

Чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків та жінок до 23 років місто Хмельницький 07-10 лютого 2017 3

Загалом у змаганнях приймало участь  14  команд з різних областей України. Наша команда в загальному заліку серед жінок посіла 5 місце.

У вазі до 53 кг перше місце завоювала Горіншна Лілія , вона провела три сутички . Першу з Алавацькою  Євгенією з Одеси  премога на туше,  другу з Березою Хритиною, також перемога на туше у другому періоді . У фінальну сутичці  з Павловою Євгенією  зі Львівської обл. вона здобула чисту перемогу на туше у першому періоді.

У вазі 58 кг 5 місце посіла Остапук Анастасія у 1/4 фіналу пермогла спортсменку з Херсонської обл. Голуб Марію з рахунком 4-1, у півфінальній сутичці постуилася з рахунком  4-2 борчині з Київської обл. Ріжко Тетяні. У фіналі за 3 місце поступилася Одінцові Валерії з Донецька. Перше місце у цій вазі посіла Кіт Тетяна Львівська область.

У вазі 60 кг друге місце посіла Остапук Ірина у півфіналі вона перемогла Легуша Єлізавету  з Дніпровської області чисто технічно (з перевагою у 10 балів) . У фіналній сутичці поступилась Гергель Оксані родои з Волиняні, яка на данних змаганях виступає за команду Львівської області.

У вазі 63 кг 5 місце посіла Пархонюк Юлія . У 1/4 фіналу вона поступилася Лисак Ангелині Львівська обл.  переможниці цих змагань. У сутичці за 3 міце, вона зустрілась з Боднар Софією, також спортсменкою зі Львіської обл. Перемогу здобула Львівьянка.

У вазі 69 кг 3 місце здобула Туровчук Дарина родом з села Зоря  Володимир Волинського району. У 1/4 фіналу вона здобула премогу на туше над суперницею з Запоріжської обл. Кисельовою Катериною , у 1/2 фіналу поступилася Сайдаковій Єлізаветі  з Херсона, у сутичці за бронзову нагороду здобула перемогу над Рудницькою-Левицькою А. з Івано-Франківської обл

Вітаємо наших спортменів та тренерів з вдалим виступом, бажаємо їм  і на далі хороших результатів.