Всеукраїнський турнір присвячений видатним тренерам та спортсменом м. Ковеля. Відкритий чепміонат Волинської області серед юнаків та дівчат 2002-2004 р.н

 Всеукраїнський турнір з вільної боротьбі серед юнаків і дівчат присвяченого видатним тренерам і спортсменам міста Ковеля та відкритий чемпіонат Волинської області.

28-30 березня 2016 року м. Ковель

Парад відкриття змаганьВідкриття змаганьШикування з табличками

Спортсмени, які прославили місто на змаганнях різного гатунку з вільної боротьби.

КМСУ — МСУ з веслування – Проніна Світлана Адамівна перша на Волині представниця жіночої вільної боротьби , срібна призерка чемпіонату України серед жінок
ЗМС У Ткач – Остапчук Юлія Анатоліївна – Чемпіонка Світу , Чемпіонка Європи учасниця Олімпійських Ігор в Пекіні та Лондоні.Всеукраїнського турніру з вільної боротьби присвяченого видатним тренерам та спортсменам м.Ковеля. Юлія Ткач 1МСУ – Баландюк Юрій Степанович — Срібний призер першості Європи семиразовий чемпіон УКраїни , учасник чемпіонату світу сред юніорів, учасник Кубка Світу.
Баландюк ЮрійМСУ – Левчук Віталій Анатолійович – Перепожець юнацьких ігор України , 5 місце чемпіонат Європи серед юнаків.
Всеукраїнського турніру з вільної боротьби присвяченого видатним тренерам та спортсменам м.Ковеля. Віталій Левчук.МСУ – Васільєва — Бабій Вікторія Миколаївна – Чемпіонка України серед дівчат . Бронзова призерка чемпіонату Європи серед кадетів.
Всеукраїнського турніру з вільної боротьби присвяченого видатним тренерам та спортсменам м.Ковеля. Вікторія Бабій.КМСУ – Хрусь Павло Миколайович – Срібний призер чемпіонату України серед Юнаків , учасник чемпіонату світу. Чемпіон спартакіади школярів України
Всеукраїнського турніру з вільної боротьби присвяченого видатним тренерам та спортсменам м.Ковеля. Павло ХрусьМСУ – Каштелян Ганна Юріївна – Чемпіонка України серед Молоді , бронзова призерка чемпіонату України серед Жінок.
МСУ – Приступа Олена Вадимівна неодноразова призерка Чемпіонатів України серед дівчат та юніорок.
МСУ – Пришляк Вікторія Михайлівна – Чемпіонка України серед дівчат , неодноразова призерка чемпіонатів України в різних вікових групах.
КМСУ – Сімонян Олена Аркадіївна – багаторазова призерка чемпіонатів України серед дівчат, юніорок та молоді.МСУ – Гемонова Тетяна Олександрівна – Старший викладач кафедри фізичного виховання Львівського національного аграрного Університету України.
МСУ – Рижко Ігор 5 місце спартакіада України серед чоловіків. Неодноразовий переможець міжнародних та всеукраїнських турнірів.
МСУ – Возняк Віктор – 5 місце чемпіонат україни серед чоловіків.
КМСУ – Сергій Олексюк рібний призер чемпіонату України серед юнаків.
КМСУ – Айвазян Альвіна Людвіговна бронзовий призер чемпіонату України серед юніорок
МСУ – Куденчук Олексій переможець першості України серед юнаків
МСУ – Безека Олександр переможець першості України

МСУ — Романюк Тимур бронзовий призер Кубка України.

Спортсмени ветерани вільної боротьби: 

переможці та призери всеукраїнських та міжнародних змагань – Володимир Мікуліч , Василь Мікуліч , Віктор Сагаль, Ленід Педік , Віталій Павленко , Віталій Тарасевич,Олег Стус , Ігор Стус , Сергій Мілєхін , Павло Безека ,Валерій Остапчук, Сергій Ніколайчук , Григорій Алєксєєв , Микола Крам ,Василь Федосюк , Роман Себій , Віктор Баранчук , Олег Гаврилейко, Олег Семан , Валерій Томашевич , Василь Томашевич , Сергій Томашевич ,Олександр Чеботар, Анатолій Кузьміч , Віталій Нічипорук , Олександр Клімук , Сергій Клімук , Сергій Клімчук , Анатолій Денесюк , Віталій Демчук , Олександр Інкін, Сергій Юзвяк, Олександр Ліхобіцкій , Олексанрд Єлізаров , Валерій Дружинович , Олег Маркусик , Олександр Ейсмонт , Микола Івжик , Олексій Король , Юрій Турчик , Ростислав Вижовець. Олександр Сметюх , Вячеслав Мілєхін , Сергій Пестов , Олександр Чабан , Юрій Чабан, Вишневський Сергій , Федчишин Генадій, Віктор Стельмах , Ігор Яцків, Юрій Гурик, Олексій Варчук та багато іньших .

Тренери які пішли з життя :

Заслужений тренер України Петро Федорович Стус.
Тренер ДЮСШ «Спартак» Вячеслав Вікторович Ліневич
Тренер ДЮСШ «Спартак»Валерій Григорович Кузьмінець
Тренер ДЮСШ відділу освіти Красневич Леонід Григорович
Тренер ДЮСШ «Локомотив» Сесюк Віктор Арсентійович.

Тренери які працювали :

ДЮСШ «СПАРТАК» Юхимук Леонід Миколайович
ДЮСШ «Спартак» Томашевич Сергій Юрійович перший тренер Баландюка Юрія.
ДЮСШ «Спартак» Мілєхін Сергій Миколайович
ДЮСШ «Спартак» Герко Петро
ДЮСШ «Спартак» Мінчук Валерій

Тренери які працюють :

ДЮСШ відділу освіти Олег Петрович Стус, Ігор Борисович Падошик , ДЮСШ «Спартак» Олег Анатолійович Мілєхін , ДЮСШ «Динамо» — Олександр Анатолійович Мілехін.
Волинська школа вищої спортивної майстерності та Ковельська ДЮСШ відділу освіти – Заслужений тренер України- Милехин Анатолій Миколайович .

Почесні гості нашого турніру :

майстер спорту міжнародного классу перша чемпіонка Європи представник асоциації спортивної боротьби України Комарницька Тетяна Борисівна , заслужений майстер спорту Ткач – Остапчук Юлія Анатоліївна , представник міського голови Прокопів Ігор Ярославович , Директор Волинської обласної школи висшої спортивної майстерності Авраменко Андрій Миколайович , директор Ковельської ДЮСШ відділу освіти Олексюк Володимир Карпович , Директор комплексної ДЮСШ Клімашевська Олена Миколаївна.

Спонсори змагань :

Директор готелю «Лісова пісня» Володимир Гич, Олександр Чабан – депутат міської ради , Роман Дідицький , Олексій Куденчук , Готель «Ковельчанка» , Юрій Гурик ,


Привітальне словоТурнір видатним тренерам та спортсменам м. Ковеля 20.03 2016

Приймали участь команди :

Арциз , Харків , Полтава, Соснівка, Новоград – Волинський , Трускавець , Здолбунів , Дубно , Бровари ,  смт Іваничі , Дубова , смт Ратне ,  Ковель МОН , м. Володимир Волинський , смт Турійськ , Львів – «Спартак» , Львів – «УФК», Львів – «Динамо» , Рівне 1 , Клесів, Рокитне, Сарни, Самари, Олевськ , Рівне 2 , Ковель « Д» ,  — 26 команд.

Кількість спортсменів : дівчат – 97  . юнаків – 161, загальна кількість – 258 спортсменів

 

Дівчата відкритий чемпіонат Волинської області

                     Вагова категорія 26 кг.

1 місце Ковальчук Анастасія     Здолбунів

2 місце Феденець Аліна              Олевськ

3 місце Лукяненко Іванка           Іваничі

3 місце Поремчук Софія            Дубова

                    Вагова категорія 28 кг.

1 місце Лаць Діана                      Іваничі

2 місце Вальчук Ілона                Олевськ

3 місце Пашуля Вікторія            Ковель

                    Вагова категорія 30 кг.

1 місце Рижко Даша                    Іваничі

2 місце Кисляк Катерина            Дубова

3 місце Возна Дарина                 Сарни

3 місце Ісюк Влада                      Дубова

                    Вагова категорія 32 кг.

1 місце Падошик Ольга              Ковель МОН

2 місце Михальчук Катерина     Турійськ

3 місце Бонч- Бруєвіч Марта     Сарни

                    Вагова категорія 34 кг.

1 місце Лєбєдєва Анастасія        Ковель МОН

2 місце  Борисюк Ірина               Ковель МОН

3 місце Євчук Людмила                    Іваничі

3 місце Антонюв Андріана         Львів

ДІВЧАТА ПРИЗЕРИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТУРНІРУ

                  Вагова категорія 38 кг.

1 місце  Чорномор Каріна           Новоград Вол.

2 місце Лєбєдєва Анастасія        Ковель

3 місце Тимош Марія                 Львів

4 місце Басич Христина                    Сарни

                    Вагова категорія 40 кг.

1 місце Падошик Анастасія        Ковель

2 місце Мацюла Дарина                    Львів

3 місце Хоманець Олександра   Трускавець

3 місце Порохненко Тетяна              Клесів

                    Вагова категорія 43 кг.

1 місце Миселюк Тетяна            Ратно

2 місце Дорошенко Ірина           Бровари

3 місце Прокопович Софія         Клесів

3 місце Каламуняк Любов          Іваничі

             Вагова категорія 46 кг.

1 місце  Паньків Марта               Бровари

2 місце Міклош Вікторія            Львів

3 місце Логвиненко Анастасія   Харків

3 місце Головач Ірина                Клесів

                    Вагова категорія 49 кг.

1 місце Рябоволова Вероніка     Львів

2 місце Мартинчук Марія           Сарни

3 місце Сомська Ангеліна          Ковель

3 місце Чаленко Катерина          Львів

                    Вагова категорія 52 кг.

1 місце Сивак Аліна                    Львів

2 місце Заяц Аліна                      Клесів

3 місце Замарська Каріна           Харків

3 місце Криворучко Руслана            Полтава

             Вагова категорія 56 кг.

1 місце  Акобія Аліна                 Бровари

2 місце Зелених Катерина          Львів

3 місце Соколовська Крістіна    Полтава

4 місце Тимофіїв Христина        Львів

                    Вагова категорія 60 кг.

1 місце Колесник Каріна            Бровари

2 місце Скрицька Вікторія         Новоград Вол.

3 місце Чудік Оксана                  Львів

3 місце Косенко Тетяна              Самари

                    Вагова категорія 65 кг.

1 місце Вовчак Романа               Львів

2 місце Лавренчук Анастасія     Львів

3 місце Малявка Крістіна           Харків

             Вагова категорія 70 кг.

1 місце  Туровчук Дарина           Володимир Вол.

2 місце Путій Катерина              Львів

3 місце Пантус Вікторія                    Харків

3 місце Тусюк Альона                Ратне

ЮНАКИ ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                    Вагова категорія 26 кг.

1 місце Оксюк Іван                            Новоград Вол.

2 мсце   Лобаніч Ілля                          Здолбунів

3 місце Саріев Нікіта                        Арциз

3 місце Велінський Назар                 Соснівка

                    Вагова категорія 29 кг.

1 місце Скорик Кирило                     Новоград Вол.

2 місце  Кірчей Назар                        Трускавець

3 місце Бурлака Вадим                      Дубно

3 місце  Одукалець Артем                 Здолбунів

                          Вагова категорія 32 кг.

1 місце Мідровець Ярослав              Олевськ

2 місце Стрижик Роман                     Львів

3 місе   Гельпіс Андрій                     Арциз

3 місце Ільницький Макар                 Львів

                    Вагова категорія 35 кг

1 місце Серьогін Олександр                    Володимир Вол.

2 місце Сомчинський Дмитро           Ковель

3 місце Винник Роман                       Львів

3 місце Горгонський Валентин         Олевськ

                    Вагова категорія 38 кг.

1 місце Вілінський Артур                 Соснівка

2 місце Кріль Андрій                         Львів

3 місце Черняк Ігор                           Львів

3 місце Токмаков Михайло               Дубно

Юнаки переможці та призери Всеукраїнського турніру

                    Вагова категорія 42 кг.

1 місце Мірзабекян Арсен                 Новоград Вол.

2 місце Цюпер Олександр                 Трускавець

3 місце Ятчук Юрій                                 Ратно

3 місце Канарський Роман                Ковель

                    Вагова категорія 46 кг.

1 місце  Черномор Роман                  Новограл Вол.

2 місце Чепенюк Роман                            Ковель

3 місце Рацкевич Роман                    Рокитне

                    Вагова категорія 50 кг.

1 місце Сержантов Володимир         Володимир Вол.

2 місце Жук Данило                          Полтава

3 місце Кулініченко Михайло          Новоград Вол.

3 місце Ничипорук Михайло            Новоград Вол.

                    Вагова категорія 54 кг.

1 місце Степюк Олег                         Трускавець

2 місце Хоменець Максим                Трускавець

3 Місце Мергес Іван                                  Самари

                                  3 місце Кожушко Андрій                  Трускавець

Вагова категорія 58 кг.

1 місце Клименко Микола                Рівне

2 місце Чижевський Роман                Володимир Вол.

3 місце Андрійчук Олег                    Трускавець

                                 Вагова категорія 63 кг.

1 місце Булавський Ілля                           Рівне

2 місце Чубик Владіслав                   Рокитне

3 місце Михалик Роман                           Ратне

3 місце Віннічук Дмитро                   Ковель

                    Вагова категорія 69 кг.

1 місце  Туровчук Максим                Володимир Вол.

2 місце Макарук Андрій                   Самари

3 місце Горнік Василь                       Ратно

                    Вагова категорія 76 кг.

1 місце Касьянов Максим                  Ратно

2 місце Касьянов Ілля                        Ратно

3 місце Рудик Олександр                  Рівне ра-он

                    Вагова категорія 85 кг.

1 місце Соловьянчук Іван                 Ковель

2 місце Воєводський Валентин         Ковель

3 Місце Юцик Михайло                     Рівно ра -он

                    Вагова категорія 100 кг.

1 місце Романюк Володимир            Ковель

2 місце Яковчук Максим                   Ковель

Головний суддя:                          Милехин А.М.

                                               М. Ковель

Головний секретар:                   Мілєхін С.М.

                                               Смт. Ратно

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Plus

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *