Відео прес-конференцій бронзової призерки Чемпіонату Європи у Фінляндії з вільної боротьби Юлії Ткач у Ковелі та Луцьку.

З нагоди вдалого виступу Юлії Ткач-Остапчук на Чемпіонаті Європи з вільної боротьби у Фінляндії. Де вона посіла третє місце.

Відбулося дві прес-конференції, перша  у місті Луцьку 17 квітня 2014 року, а також  друга 18 квтіня у місті Ковелі. На яких громадцькість Волинської області привітала спортсменку та її тренера  Мілехіна А.М  з  вдалим виступом. Були присутні представники обласної та міської ради, спортивне керівництво, преса та молоді спортсмени Ковеля, які мали можливість поспілкуватись зі титулованою спортсменкою. Юлія відповіла на запитання, поділилася планами на майбутнє, також була проведена автограф сесія з усіма бажаючими. За досягнення у спорті від міської влади їй були вручені документи на земельну ділянку у місті Ковелі. Це з хорошого боку характеризує спортивне та міське керівництво міста Ковеля, яке проявляє турботу і підримку ведучих, а також перспекивних спортсменів нашого міста.

Прес-конференція у місті Луцьку 17 квітня 2014 року

Прес-конференція у місті Ковелі 18 квітня 2014 року

Посилання на статтю про виступ Юлії Ткач-Остапчук на Чемпіонаті Європи у Фінлянлії

Посилання

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *