Наша землячка Юлія Остапчук Ткач у ваговій категорії 63 кг здобула третє  місце на Чемпіонаті Європи з вільної боротьби у  Фінляндії.

Сутички відбувалися 4 квітня .

У пешій сутичці  вона зустрілася зі спортсменкою з Іспанії Фіджардо Прието і перемогла у неї з рахунком  13    —    3.
У другій сутичці її суперницею була борчиня з Росії Тражикова Ірина  минулорічна призерка Чемпіонату Европи наша спортсменка здобула пермогу з рахунком 8  —  0. Третій поєдинок за вихід до фіналу  Юлія провела зі спортсменую з Латвії  Григорьєвою Анастасією  рахунок сутички  6  —  3 на користь латишки. У четвертій у сутичці за бронзову нагороду перемогла чеську спортсменку Ханзукову Алену  з рахунком 4  —  0 , цей  поєдинок вона виграла на туше.

Волиняни приймають участь у Чемпіонаті Європи з вільної боротьби серед дорослих.

Це перший Чемпіонаті Європи Юлії після Олімпійських ігор 2012 року у Лондоні. Незабаром 17 квітня у Луцьку та 18 у місті Ковелі  відбудуться прес-конференції зі спорсменкою.

Побажємо Юлії подальших вдалих виступів на слідуючих змаганнях.

Попередні статі про змагання

Чемпіонат Європи з вільної боротьби Фінляндія. Результати двох перших днів.

Волиняни на Чемпіонаті Європи з вільної боротьби Фінляндія.

One thought on “Ковельчанка здобула третє місце на Чемпіонаті Європи з вільної боротьби у Фінляндії.