Чемпіонат Європи з вільної боротьби Фінляндія. Результати двох перших днів.

Результати двох перших днів Чемпіонату Європи з вільної боротьби Фінляндія.

У вазі  48 кг  Наталія Пульковска місто Коломия Івано-Франківська обл. тренер Олександр Єжов, здобула срібну нагороду. На шляху до медалі здолала спортсменок з  Молдови, Польши та Швеції у фіналі поступилась українці,  яка виступає за збірну Азербайджану Стаднік Марії.

У вазі 61 кг Шуптар Василь здобув бронзову нагороду. Здолавши борця з Фінляндії Раннала, у другій сутичці спортсмена з Туречини Актаса, у треті поступився представнику Азербайджану Алієву, який став чемпіоном у цій ваговій категорії. У четвертому поєдинку  здобу перемогу над німецьким спортсменом Семісоровим.

У вазі 97 кг  Павло Олійник мав можливість завоювати бронзову нагороду  але поступився у фінал за третє місце спортсмену з Білорусії  Янковському. Перше місце у цій ваговій категорії здобув представник Росії Гадісов А.М.

Волиняни приймають участь у Чемпіонаті Європи з вільної боротьби серед дорослих.

Змагання продовжуються, будемо надіятись на подальші вдалі виступи наших спортсменів. Завтра будуть виступати борці у вагових категоріях  74кг  та 125 кг чоловіки, 55кг та 69 кг жінки.

Склад спортсменів  збірної України з вільної та жіночої  боротьби, які приймають участь у Чемпіонаті Європи з вільної боротьби у Фінляндії, розклад змагань, а також посилання на живу трансляцію ви можете подитись у цій статті.