Турнір з вільної боротьби у селі Зоря Волинської області.

В селі Зоря Волинської області 19.03.2014 року відбувся відкритий турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2001 р.н. та молодші.

У турнірі приймали участь понад 80 спортсменів  з Ковеля, Дубової, Володимир Волинського, Іванич, Турійська, Зорі та ін. Змагалися юні борці та борчині у 15 вагових категоріях.

Турнір з вільної боротьби у селі Зоря Володимир Волинської області.

Ковельскі спортсмени гідно виступили на цих змагннях  —  Падошик Настя зайняла 2 місце, Самчинський Дмитро вихованець ковельського Дюсш здобув 1 місце. Також багато призів завоювали представники Іванич, Володимир Волинського, Дубової та інші.

Переможці та призери були нагорожені кубками, медалями, грамотами. Організатори змагань висловлюють вдячність спонсорам та всім хто допомагав у проведені турніру, зокрема сільському голові села Зоря — Мосоруку О.П., директору Зорянської ЗОШ Шовчук М.С., керівнику фермерського господарства АІС АРГО  Антошак.І., Володимир Волинський ФСТ «Спартак», а також Сиротинському В.В., Змагання були приурочені Шевченківським дням та загиблим у подіях на Евромайдані «Небесній сотні».

Головний суддя змагань Каркушевський Л.Є.

Відео турніру. Відкриття та фінальні сутички.