Чемпіонат України з вільної боротьби у місті Чернівці

Команда Волинської області з вільної боротьби приймала участь у Чемпіонаті  України серед юнаків та дівчат 1998-1999 р.н., який проходив  у місті Чернівці з 22 — 25 жовтня 2013 року.

Чемпіонат України з вільної боротьби у місті Чернівці

Була присутня широка географія участників, юні борці та борчині з 24 областей України  виборювали  свої  нагороди на 3-х килимах. В змаганнях приймали участь  вже титуловані чемпіони Європи серед кадетів, наприклад Рижко Тетяна з Броварського училища Олімпійського резерву, яка здобула золото у Черногорії на Європейській першості на цих змаганнях посіла 3 місце.

Вдало виступили дівчата, які здобули 3 місце у командному заліку, поступившись тільки Донецькій та Львівський. Серед призерів Падошик Настя  32 кг — 2 місце, Довбенко Галина 34 — 2 місце, Масловська Ольга 48 кг — 2 місце,

Падошик Настя срібна призерка Чемпіонату України з вільної боротьби в  Чернівцях

Вітаємо призерів та їх тренерів Падошика І.Б, Палія І.Б.,з вдалим виступом Сержантов Вололимир з міста Володимир Волинського у ваговій категорії 32 кг,  мав можливість вибороти  бронзову нагороду, але поступився у рівній боротьбі юному спортсмену з Донецька.

Відео з Чепіонату України  з вільної боротьби

One thought on “Чемпіонат України з вільної боротьби у місті Чернівці

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *