Відбувся XIX Київський міжнародний турнір з вільної боротьби.

Закінчився ХІХ Київський міжнародний турнір з вільної боротьби, присвячений видатним українським борцям і тренерам.

В якому прийняли участь спортсмени з вісімнадцяти  країн світу. Серед них — Росія, Сша, Грузія, Узбекістан, Білорусія, Польша та інші. Змагання проходили традиційно у Київському палаці Спорту. Змагалися чоловіки та жінки у чотирнадцяти вагових категоріях. Серед участників змагань були присутні переможці та призери  останніх Олімпійських ігор у Лондоні зокрема Хаджимурат Гацалов, який вже вкотре здобув перше місце у ваговій катогії 96 кг.  Серед українських спортсменів чемпіонами стали : Ален Засєєв  вага 120 кг, Тетяна Лазарєва  51кг, Аліна Стадник  67кг, Катерина Бурмістрова  72кг.В цілому представники України завоювали чотири золотих, три срібних та дванадцять  бронзових нагород. Честь Волинської боротьби захищали Михайло Доценко у ваговій категорії до 120 кілограмів, який посів 5 місце та Гергель Оксана в вазі до 63 кг. Змагання транслювалися  у мережі  інтернет та по телебаченню.

Деякі з сутичок ви можете перглянути на сайті асоціації вільної  боротьби.